Buğse Çevik

Buğse Çevik 4 Ağustos 2000 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Çeşitli kuruluşların çatısı altında dans faaliyetlerinde bulunmuş olmasının yanı sıra gönüllülük esaslı çevreci etkinliklerde hala aktif bulunmaktadır. Buğse Çevik ortaöğretimini Ankara'da tamamlayıp lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde İktisat bölümünde almaktadır.

Buket Fidan

İsmail Özel

İlk ve orta öğretimini Eskişehir’de tamamlayan İsmail Özel lise hayatında bass gitarist olarak, Saydam adlı grupta müzik sanatını icra etmiştir. 2014 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk fakültesini kazanmış, aynı yıl İngilizce hazırlık sınıfının ikinci yarısında Ivy Leauge okullardan olan UPENN'den kazandığı burs neticesinde “English Language Programme”da eğitim görmeye hak kazanmıştır. 2015 yılında hukuk fakültesine başlamış, aynı yıl Birleşmiş Milletler’de gözlemci statüsü olan Brüksel merkezli ELSA (Europian Law Studenst Association) adlı dernekte üniversite temsilcisi olarak birçok etkinlikte organizasyon komitesinde yer almıştır. Kazandığı tecrübeler neticesinde 2017 yılında ELSA İstanbul'un yönetim kuruluna oy birliği ile Genel sekreter olarak seçilmiştir. Bu esnada Avrupa’daki yerel derneklerle birçok etkinlik düzenlemiş ve birçok Avrupa şehrini ziyaret etme şansı yakalamıştır. Özel, şu an Hukuk fakültesinin son döneminde lisans hayatını tamamlamak için çabalamaktadır.

Oğuz Ağırbaş

Anadolu Üniversitesi Tarih bölümü lisans öğrencisi olan Oğuz Ağırbaş, 1999 Ankara doğumludur. İlköğretimini burada tamamladıktan sonra İstanbul Beşiktaş Anadolu Lisesi'ne geçmiş ve burada profesyonel olarak tiyatro ve dublaj ile ilgilenmiştir. Hala bu işlerde profesyonel düzeyde görev alan Oğuz Ağırbaş, bir yandan 3D Festivali'nin tanıtım ekibinde faaliyet göstermektedir.

Yasemin Sipahioğlu

Yasemin SİPAHİOĞLU, ilk, orta ve lise eğitimimi Eskişehir'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İngilizce Sosyoloji bölümünde 2 yıl tamamladıktan sonra Sosyoloji Bölümüne geçiş yaptı, 3.sınıf öğrencisi olarak devam ediyor. Sipahioğlu aynı zamanda, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü 3.sınıf öğrencisidir. TEGV gönüllüsü ve İngilizce derslerine katılmaktadır. İlkokul yıllarından beri sporla uğraşan Sipahioğlu,hentbol ve voleybol geçmişine sahip olup 2019 yılında Türkiye Koç Spor Fest üniversite oyunlarına katılmıştır. Sipahioğlu, 3D Demokrasi Festivali'de raportör ekibinde gönüllülük faaliyetlerine devam etmektedir.

Zeynep Ayna

Zeynep Ayna, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın ve Yayın bölümünde sürdürmektedir. Lisans eğitimi süresince 2018-2019 Güz döneminde Erasmus+ Programı ile Poznan Adam Mickiewicz Üniversitesi’nde de eğitim almıştır. "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği" alanında gönüllülük esaslı çeşitli faaliyetlerde bulunmuş, projeler üretmiş ve bu alanda çalışmalarına devam etmektedir.